Niestrojenie | Teatr Tańca EGO VU

Data

20.07.2024
Zakończone!

Czas

17:30

Lokalizacja

GOKSiR Przecław
Rekreacyjna 1, 72-005 Przecław

Niestrojenie | Teatr Tańca EGO VU

Naturalnym odruchem w naturze jest szukanie zestrojenia – z otoczeniem, z partnerem, z samym sobą. Szukamy go na wielu poziomach: fizycznym, psychicznym, energetycznym. Zdarza się, że osiągnięcie harmonii jest niemożliwe.
“Niestrojenie” po kwalifikacji na polskich eliminacjach w Bytomiu, zaprezentowane było podczas Międzynarodowego Festiwalu SoloDuo w Budapeszcie (styczeń 2020) i wybrane do prezentacji podczas Gali festiwalu wśród siedmiu najlepszych spektakli . Choreografia zdobyła II nagrodę na Otwartym Konkursie Choreograficznym MY MOVE w Tarnowie w 2020 r. i I nagrodę jurorską Izabeli Chlewińskiej podczas konkursu choreograficznego 3…2…1… TANIEC! W Krakowie w 2022 r.

Choreografia: Eliza Hołubowska, Tancerze: Ewelina Tołyż, Bartosz Wilniewicz

ENGLISH VERSION

Untuning | Ego Vu Dance Theatre

A natural instinct in nature is to seek tuning – with the environment, with a partner, with oneself. We search for it on many levels: physical, mental, energetic. Sometimes, achieving harmony is impossible.

„Untuning” was presented at the International SoloDuo Dance Festival in Budapest (January 2020) after qualifying at the Polish eliminations in Bytom. It was selected to be showcased during the festival’s Gala among the seven best performances. The choreography won the second prize at the Open Choreography Competition MY MOVE in Tarnów in 2020 and the first jury prize from Izabela Chlewińska at the 3…2…1… DANCE! choreography competition in Kraków in 2022.

Choreography: Eliza Hołubowska Dancers: Ewelina Tołyż, Bartosz Wilniewicz

.
.

Teatr Tańca EGO VU To grupa pracująca w oparciu o różne techniki tańca i teatru. Stara się szukać wciąż nowych rozwiązań scenicznych i języka komunikacji z widzem. Tancerze EGO VU szkolą swój warsztat na licznych warsztatach i festiwalach oraz zapraszając do siebie artystów. Teatr Tańca EGO VU działa w Gryfinie i współpracuje z placówkami w Polsce i za granicą, m.in. z Teatrem KANA w Szczecinie oraz z niemieckimi ośrodkami: Ośrodkiem Działań Twórczych Schloss Bröllin i z teatrem Uckermärkische Bühnen w Schwedt.

Więcej informacji

Bilety

Najnowsze komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.